Optimist

Klasa Optimist to łodzie przeznaczone dla dzieci w wieku do lat 15. Na całym świecie pływa na nich ponad 200.000 dzieci, w ponad 100 krajach!

Nasze łodzie klasy Optimist są budowane zgodnie z przepisami określonymi przez I.O.D.A znanej jako International Optimist Dinghy Association. Te przepisy tworzą z łodzi Optimist jedną z najbardziej restrykcyjnych klas na świecie! Mały margines błędu produkcyjnego i ścisła kontrola nad ustalonymi wymiarami punktów pomiarowych oraz kontrola procesu produkcyjnego praktykowana przez I.O.D.A, zmusza do stosowania wyłącznie najlepszych materiałów i mobilizuje do zorganizowania pracy przy produkcji łodzi klasy Optimist na najwyższym poziomie.

Rezultatem intensywnej kooperacji naszego zespołu i wielu lat doświadczenia w produkcji łodzi Optimist, Carter OneDesign Optimist są wytwarzane według najlepszych zasad, posiadają najlepsze wymiary, które tworzą możliwości do zajmowania pierwszych miejsc na podium!
Carter OneDesign Optimist udowodnił swój potencjał w wielu narodowych i międzynarodowych regatach. Został wybrany przez wielu żeglarzy na całym świecie.

Jeśli chcesz dołączyć do nowej generacji żeglarzy odnoszących same sukcesy, dołącz do ekipy żeglarzy Carter OneDesign Optimist.